.

Opis

Domki są jednakowe, wykończone w nowoczesnym stylu, przestronne i mieszczą maksymalnie po 6 osób. Każdy z domków ma jedną oddzielną sypialnie z podwójnym łóżkiem, druga, półotwarta znajduje się na antresoli, salon z rozkładaną kanapą, łazienkę z dużym prysznicem oraz niewielki, w pełni wyposażony aneks kuchenny. Na terenie jest bezpłatny parking i plac zabaw dla dzieci, udostępniamy również garaż do przechowania rowerów. Dostępny jest sprzęt do grillowania, ogród i taras słoneczny.

Regulamin

W trosce o zapewnienie najlepszej jakości usług oraz komfort gości wynajmujących domek stworzyliśmy regulamin rezerwacji i pobytu w domkach „Widok na Śnieżkę”

W trosce o zapewnienie najlepszej jakości usług oraz komfort gości wynajmujących domek stworzyliśmy regulamin rezerwacji i pobytu w domkach „Widok na Śnieżkę”

 1. Domki wynajmowane są na doby. Minimalna długość pobytu poza sezonem to 2 doby.
 2. Na terenie obiektu znajdują się trzy domki. Domki nr 1 i 2 są sześcioosobowe, domek nr 3 jest dla czterech osób.
 3. Doba rozpoczyna się o godzinie. 15.00, a kończy o godzinie 11.00. Ewentualny wcześniejszy przyjazd lub późniejsze wymeldowanie musi być uzgadniane z właścicielami.
 4. Rezerwacja pobytów odbywa się drogą elektroniczną (mailową) lub telefoniczną.
  Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. +48 697 988 220 lub +48 603 198 558.
 5. Rezerwacja zostanie uznana za dokonaną po wpłacie zaliczki w kwocie 30% wartości kosztów pobytu w terminie min 14 dni przed planowanym przyjazdem.
 6. Pełne rozliczenie kosztów pobytu następuje w dniu przyjazdu podczas zameldowania.
 7. Dokonanie wpłaty zaliczki jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 8. W przypadku rezygnacji z przyjazdu w terminie poniżej 14 dni do daty planowanego pobytu, zaliczka nie podlega zwrotowi.
 9. Jeśli planowy pobyt skróci się w trakcie z przyczyn niezależnych od nas, kwota za pobyt nie zostanie zwrócona.
 10. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność za uszkodzenia mienia, w tym elementów wyposażenia powstałych z jego winy lub osób go odwiedzających.
 11. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz obcowania z żywym ogniem. Całość konstrukcji jest bowiem wykonana z łatwopalnego materiału.
 12. Na terenie obiektu parking dla gości domków Widok na Śnieżkę jest bezpłatny (na każdy domek przysługują bezpłatnie dwa miejsca parkingowe).
 13. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za zniszczenia lub kradzież samochodu oraz rzeczy pozostawione w domkach.
 14. Jeśli gość chciałby przyjechać ze swoim pupilem, ma obowiązek poinformować wcześniej o tym właścicieli (za pobyt pupila pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 100zł)

Życzymy udanego pobytu! Paulina i Michał Mysza

Cennik dni wyjątkowe

Sylwester – do uzgodnienia w zależności od ilości osób
Boże Narodzenie – do uzgodnienia w zależności od ilości osób

Cennik sezonowy

Ceny za dobę zaczynają się od 350zł i uzależnione są od terminu oraz ilości osób.
W sprawie oferty cenowej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.